
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line TWO Box 100 модульний пластиковий контейнер для зберігання та SHT55_Q
807,30 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238248057)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line TWO Box 100 модульний пластиковий контейнер для зберігання та SHT55_Q
Ящик для інструментів Qbrick System TWO Box 100 (5901238248057) - модульний міцний ящик для перенесення ручних інструментів та будівельних матеріалів, а також для зберігання різних предметів, наприклад, у гаражі або на задньому дворі будинку.
BOX 100 – це ящик або кювет для перенесення ручного інструменту, а також для зберігання гвинтів, гайок та інших предметів у гаражі.
Ящики Qbrick BOX 100 у поєднанні з транспортною платформою дозволяють створити комплект вантажопідйомністю до 100 кг.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 530 x 295 x 130 мм |
| Внутрішні розміри | 470 x 237 x 114 мм |
| Висота в пакованні (см) | 23 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 54 |
| Діагональ | 548 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | TWO |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line TWO Box 100 модульний пластиковий контейнер для зберігання SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Штрих-код | 5901238248057 |
- Ціна: 599 ₴







